Een zeer goede en populaire naadpanty van een prachtige kwaliteit. De panty Hyde Park van het Spaanse merk Cecilia de Rafael, speciaal voor de iets vollere dame. Deze prachtige naadpanty is perfect voor extra aandacht op uw benen. De fijne naad maakt uw benen slanker en beter gevormd. Bij Beenmode.nl verkrijgbaar in 6 prachtige kleuren.
Dikte
20 denier
Materiaal
85% polyamide, 15% elastan
Artikelnummer
27193
Prijs
€ 13,00
Natural
Natural Negro
Rojo
Griggio
Blanco
Janet
Hyde Park
Jammer dat deze panty zo\'n vervelend tussenstuk heeft bij maat 5. Snijdt in het vlees...
Verder wel mooie kwaliteit en goede kleur
08-11-2019
Beoordeling:
3.5 / 5
Omschrijving
Cecilia de Rafael
Wasvoorschriften
Geef uw benen een vrouwelijke en sensuele uitstraling door het dragen van de Hyde Park. De panty heeft een extra tussenstuk in het broekje van 7 centimeter, zodat de pasvorm perfect is. De panty heeft een katoenen kruisje. Zoals alle producten van Cecilia de Rafael heeft deze panty een optimaal draagcomfort.
Beenmode.nl is trots leverancier van Cecilia de Rafael panty's als webwinkel in Nederland. Het prachtige merk heeft de meeste productie in Italie. De superieure prijs-kwaliteitverhouding gaat gepaard met een uitstekende reputatie. Het ruime assortiment en de speciale ontwerpen slaan altijd goed aan bij onze klanten en het algehele winkelende publiek. De grondlegger van het met Cecilia de Rafael is Alvaro Ramon die het merk in 1976 heeft opgericht.
Wij gebruiken cookies We zijn u graag van dienst en doen dit altijd met uiterst veel zorg en respect voor u en uw privacy. Deze website gebruikt cookies maar wij werken niet samen met derde partijen die uw gegevens misbruiken. Mocht u vragen hebben lees onze privacy voorwaarden, bel of mail ons.