De Bas-Up Dentelle Demoiselle van Chantal Thomass is een stijlvolle en luxueuze stay-up kous. De stay-up kous bestaat uit 50 denier met een verfijnd design. Op de kous is een prachtig kantmotief met jacquard strepen verwerkt, waarbij de onderkant overloopt in een stippen patroon. Aan de bovenzijde zit een brede band met silicone aan de binnenkant waardoor de band goed op zijn plek blijft zitten. Leuk feitje: de unieke Chantal Thomass stay-up's worden ontworpen door het welbekende lingeriemerk Chantelle en geproduceerd in Italië.
Hoevaak wilt u nieuwe Bas-Up Dentelle Demoiselle ontvangen?
Kies voor een abonnement en krijg altijd 5% korting en gratis verzending. Met een abonnement krijg je automatisch je favoriete producten thuis gestuurd op de frequentie die je zelf kiest en altijd kunt wijzigen of opzeggen!
Wij gebruiken cookies
We zijn u graag van dienst en doen dit altijd met uiterst veel zorg en respect voor u en uw privacy. Deze website gebruikt cookies maar wij werken niet samen met derde partijen die uw gegevens misbruiken. Mocht u vragen hebben lees onze privacy voorwaarden, bel of mail ons.