De Houndstooth Two Toned panty van Emilio Cavallini heeft een mooi zwart met wit Pied de Poule patroon. Dit patroon is in een modern jasje gestoken en zorgt voor een stijlvolle finish van je outfit. Het draagcomfort is erg hoog door de platte naden, het versterkte teengedeelte en het comfortabele broekje. Combineer deze panty bij je favoriete jurk of rok.
Hoevaak wilt u nieuwe Houndstooth Two Toned ontvangen?
Kies voor een abonnement en krijg altijd 5% korting en gratis verzending. Met een abonnement krijg je automatisch je favoriete producten thuis gestuurd op de frequentie die je zelf kiest en altijd kunt wijzigen of opzeggen!
Wij gebruiken cookies
We zijn u graag van dienst en doen dit altijd met uiterst veel zorg en respect voor u en uw privacy. Deze website gebruikt cookies maar wij werken niet samen met derde partijen die uw gegevens misbruiken. Mocht u vragen hebben lees onze privacy voorwaarden, bel of mail ons.