De Haflinger Hüttenschuh Karl pantoffel is een lekker warme pantoffel die gemaakt is van hoogwaardige materialen.
De pantoffel sluit goed om de enkel met een gebreide boord zodat de voeten warm blijven. De flexibele maar toch stevige zool van duurzame en slijtvaste latex zorgt ervoor dat je niet gemakkelijk kunt uitglijden. Zo kun je de pantoffel voor zowel binnen als buiten gebruiken. De pantoffel heeft een mooie effenkleur die je gemakkelijk kunt combineren bij je outfit. Deze leuke pantoffel heeft een omgeslagen gebreide stof dat een speels effect geeft.
De allernieuwste kleuren zijn: Beige en Babyrosa, bezaaid met glitters over de gehele pantoffel.
Artikelnummer: 631047
Niet bleken
Niet strijken
Niet chemisch reinigen
Niet drogen
Reviews
Rating: 5.0 - 1 reviews
Rob Sonneveld
Prima, warme pantoffels, wel een maatje groter bestellen.
Kies voor een abonnement en krijg altijd 5% korting en gratis verzending. Met een abonnement krijg je automatisch je favoriete producten thuis gestuurd op de frequentie die je zelf kiest en altijd kunt wijzigen of opzeggen!
Wij gebruiken cookies
We zijn u graag van dienst en doen dit altijd met uiterst veel zorg en respect voor u en uw privacy. Deze website gebruikt cookies maar wij werken niet samen met derde partijen die uw gegevens misbruiken. Mocht u vragen hebben lees onze privacy voorwaarden, bel of mail ons.