De Le Bourget Jambiere Melanie overknees komen deze winter weer helemaal terug. De dikte maakt deze wollen Overknee het perfecte accessoire voor de winterse dagen. Deze overnkees zijn zowel te combineren met of zonder panty onder uw cocktaildress of flaired rok. Het versterkte voetenbed maakt deze sokken ook nog eens extra comfortabel! De overknees hebben een subtiel ribpatroon.
Materiaal
78% wol, 20% katoen, 2% elastan
Artikelnummer
1FW
Prijs
25,95
Black
Ecru
Halla
Jambiere Melanie
Heel mooi, heel zacht en fijn, maar wel echt heel erge afzakkers.
17-03-2021
Beoordeling:
5.0 / 5
Omschrijving
Le Bourget
Wasvoorschriften
Deze wollen Le Bourget Overknees zijn erg zacht en hebben platte naden in de voet voor een comfortabel draagcomfort.
Een leuke winterse accessoire voor een outfit overdag of een avond uit!
De beenmode van Le Bourget staat voor stijl en kwaliteit. Met de originele ontwerpen en stijlvolle panty's, maillots en leggings is het inmiddels Italiaanse bedrijf een van de vooruitstrevendste merken in het dames segment. Met Le Bourget kunt u uzelf onderscheiden van de de rest. Le Bourget, het comfortabele, kwalitatieve beenmode merk voor de vrouw.
Door een familie gerunde gespecialiseerde multibrand-store voor heel Europa - de merknamen Beenmode en Yunders vallen onder dezelfde familie. Yunders vertegenwoordigd onze internationale ambitie en waarborgt onze focus op de toekomst.
Wij gebruiken cookies We zijn u graag van dienst en doen dit altijd met uiterst veel zorg en respect voor u en uw privacy. Deze website gebruikt cookies maar wij werken niet samen met derde partijen die uw gegevens misbruiken. Mocht u vragen hebben lees onze privacy voorwaarden, bel of mail ons.