De Floral Ornament Tight van Bonnie Doon is een prachtige damespanty met kleurrijk bloemenmotief. De panty heeft een dikte van 60 denier waardoor deze het hele jaar gedragen kan worden. De Bonnie Doon panty heeft een perfecte pasvorm en fijn draagcomfort. Verkrijgbaar in verschillende kleuren.
Dikte
60 denier
Materiaal
5% elastan, 70% polyamide, 25% polypropyleen
Transparantie
Semi-opaque
Artikelnummer
BP221905
Prijs
19,95
Black
Bracken
Emmy
Floral Ornament Tight
De panty is prachtig. een mooie eyecatcher. en zit goed
Bonnie Doon is in 1957 gestart door Alex Lee Wallau. De naam Bonnie Doon heeft als originele afkomst Schotland. In Nederland en Belgie komt het merk Bonnie Doon in 1969 op de markt waarna het al snel succesvol wordt. Bonnie Doon voor dames, heren of kinderen heeft een enorme producten range met sokken, panty's, maillots en sneakersokken. De modieuze collectie van Bonnie Doon is geschikt voor het hele gezin door de goede basiscollectie maar ook door de altijd spetterende seizoenscollectie.
Door een familie gerunde gespecialiseerde multibrand-store voor heel Europa - de merknamen Beenmode en Yunders vallen onder dezelfde familie. Yunders vertegenwoordigd onze internationale ambitie en waarborgt onze focus op de toekomst.
Wij gebruiken cookies We zijn u graag van dienst en doen dit altijd met uiterst veel zorg en respect voor u en uw privacy. Deze website gebruikt cookies maar wij werken niet samen met derde partijen die uw gegevens misbruiken. Mocht u vragen hebben lees onze privacy voorwaarden, bel of mail ons.