De Falke Cotton Touch legging is een elegante en huidvriendelijke katoenen enkellegging. De Cotton Touch is erg zacht en draagt zeer aangenaam door de zachte dubbele band en platte naad. De naden zijn onzichtbaar onder uw kleding, waardoor deze legging gemakkelijk met elk item te combineren is. Een basic item die niet in uw garderobe mag missen.
Reviews
Rating: 4.7 - 7 reviews
Mooie stof, fijne pasvorm. Voor mij helaas te kort.(maat S, ben 1.73 m) Goede service.
Hier was ik al tijden naar op zoek: een mooie, wat dikkere panty maar dan zonder voeten. Hij zit heerlijk, knelt niet aan de boord en ziet er zeer verzorgd uit. De katoen voelt lekker zacht en natuurlijk. Ik heb een maat groter genomen omdat ik dat met panties ook altijd doe; deze maat is goed. Een aanrader!
Eindelijk kan ik weer trots zijn op mijn benen met deze prachtig en prima aanvoelende Falke Touch legging.
Deze legging is niet goedkoop, maar het geld zeker waard! Met de vorige heb ik een hele winter kunnen doen. Fijne pasvorm
Hij is wel duur, maar voor mij is hij het waard! Draagt zeer plezierig, blijft mooi!
Top legging met een super fijne pasvorm en geweldig draagcomfort. Blijft na het wassen in super conditie. Heb er direct 2 bij besteld.
Super fijn e legging. Geweldige pasvorm en draagtuiterst confortabel en heerlijke ervaring aan je benen. Super goede kwaliteit en blijft goed na het wassen Ben er uiterst blij mee.