De Softmerino sok van Falke is aan de binnenzijde gemaakt van zacht katoen. De buitenzijde is gemaakt van merino wol waardoor de sok het hele jaar door gedragen kan worden. Voor extra comfort zijn de hiel en het teengedeelte versterkt. Door de combinatie van wol en katoen heeft deze sok een goede pasvorm.
Materiaal
2% elastan, 23% katoen, 18% polyamide, 57% wol
Artikelnummer
47488
Prijs
17,00
Black
Cinnamon
Dark Brown
Almond
Linnen mel.
Anthra Mel.
Mistletoe
Woods
Light Grey Mel
Eucalyptus
Dark Navy
Imperial
Sandstorm
Tawny
Will
Softmerino Sok
prima kwaliteit sokken
23-01-2022
Beoordeling:
5.0 / 5
Lenette
Softmerino Sok
Wil niets anders dan Falke! Geeft geen pluizen aan de voeten zoals goedkope sokken vaak wel doen!
23-12-2021
Beoordeling:
5.0 / 5
Omschrijving
FALKE
Wasvoorschriften
De boord van de Softmerino sok is comfortabel en knelt niet af. De naden van het teengedeelte zijn plat wat zorgt voor lang draagplezier.
De producten van Falke onderscheiden zich door het hoge draagcomfort, de luxe details en de fantastische kwaliteit. Falke biedt niet alleen mooie, maar tevens functionele producten. Verwen uzelf met één van de producten van Falke en hul uw voeten in comfort en luxe.
Door een familie gerunde gespecialiseerde multibrand-store voor heel Europa - de merknamen Beenmode en Yunders vallen onder dezelfde familie. Yunders vertegenwoordigd onze internationale ambitie en waarborgt onze focus op de toekomst.
Wij gebruiken cookies We zijn u graag van dienst en doen dit altijd met uiterst veel zorg en respect voor u en uw privacy. Deze website gebruikt cookies maar wij werken niet samen met derde partijen die uw gegevens misbruiken. Mocht u vragen hebben lees onze privacy voorwaarden, bel of mail ons.